Szybki kontakt
Młode Wino

Rekolekcje w seminarium

piątek, 19-01-2024

Rekolekcje w seminarium

Klerycy i księża zapraszają na początku lutego młodzież męską do seminarium na rekolekcje zimowe. Tematem jest moc słowa, za równo tego, które wypowiada do nas Bóg, jak i tego, które pomaga nam spotkać się z drugim człowiekiem. Więcej informacji w opisie.

Zapraszamy młodych mężczyzn (od VIII klasy po wiek studencki) na rekolekcje dla młodzieży męskiej, które odbędą się w dniach od 2 do 4 lutego 2024 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie (ul. Seminaryjna 2). Obowiązują zgłoszenia do 31.01 poprzez:
- adres mailowy wsdkoszalin.rekolekcje@gmail.com;📩
- lub numer telefonu 505 544 610 (ks. Rafał Dresler). 📲
Przyjazd w piątek do godz. 18.00, wyjazd w niedzielę po obiedzie ok. 13.30. Możemy pomóc w dostaniu się z dworca do seminarium.
Program wydarzenia organizują księża i klerycy z naszego seminarium. W planie wspólna modlitwa, rekreacja oraz integracja⚽️ 🥳 😇
W tym roku towarzyszyć nam będzie temat związany z komunikacją - za równo z drugim człowiekiem jak i z samym Bogiem. Jeśli chcesz wejść w głębsze, przyjacielskie relacje - zapraszamy do nas.
Na rekolekcje należy zabrać: Pismo Święte ST i NT, notes i długopis, strój sportowy, pisemną zgodę rodziców w przypadku osób niepełnoletnich. Koszt: 100 zł.