Szybki kontakt
Młode Wino

FORUM OGIEŃ Z NIEBA SZCZECIN

czwartek, 19-10-2023

FORUM OGIEŃ Z NIEBA SZCZECIN

Rozpoczęła się rejestracja na V Forum Młodych Ogień z Nieba, które odbędzie się 18 listopada 2023 roku w Zespole Szkół Salezjańskich ul. Ku Słońcu 124 w godzinach 10.00-ok.20.30 (rejestracja od 9.00).

Wydarzenie uzyskało patronat Prezydenta Szczecina, Wojewody Zachodniopomorskiego oraz Księdza Arcybiskupa Szczecińsko-Kamieńskiego. Forum poprzez liczne konferencje, świadectwa ma pomóc  odnaleźć sens życia, dodać radości i optymizmu. Jest to niezbędne w świecie pełnym zagrożeń takich jak agresja, nałogi, alienacja ze społeczeństwa, depresje. Sygnały jakie docierały do nas po poprzednich edycjach wskazywały na dużą pomoc  w odnalezieniu nadziei na szczęśliwe życie i głębsze zaangażowanie w życie Kościoła.  Nasza Fundacja cel ten pragnie realizować poprzez przekazywanie wartości chrześcijańskich. 

Poprzednie edycje odbywały się w hali SDS oraz hali Szkół Salezjańskich. Gromadziły ok. 1000 osób.  Wśród tegorocznych gości są m.in.: o. Remigiusz Recław, Krzysztof Sowiński oraz Klaudia Tołłoczko ( nawrócona modelka). Na koniec konferencji zaplanowany jest koncert zespołu TAU.

W związku z pragnieniem, by finanse nie stanowiły problemu w udziale, wyszliśmy z propozycją do duszpasterzy młodzieży, osób przygotowujących do bierzmowania, osób prywatnych , rodzin, by grupy zorganizowane były zwolnione z wszelkich opłat. Jedynym kosztem może być obiad.( 20zł).

Grupy prosimy zgłaszać na maila: forumognia@gmail.com z podaniem ilości osób. Ze względu na ograniczenia ilościowe  liczy się kolejność zgłoszeń. Broszurę na ten temat załączam.

Zgłoszenia osób indywidualnych  na stronie www.lifesurfers.pl